وکتور چهره

 1. صفحه اصلی
 2. >
 3. محصولات
 4. >
 5. طراحی
 6. >
 7. وکتور چهره

یکی دیگر از خدمات طراحی گروه فلانی، طراحی وکتور چهره (بُرداری) است که نوعی از نقاشی دیجیتال محسوب می‏شود. در این نوع تصویر سازی، به صورت لایه لایه و مینیمال و البته به صورت برداری ترسیم و رنگ آمیزی می‏شود. در گرافیک برداری تصویر در قالب مجموعه ای از مشخصات هندسی مانند نقاط، خطوط، منحنی ها، دایره ها و چند ضلعی ها ذخیره شده و برخلاف گرافیک پیکسلی که در آن تصویر به صورت مجموعه ای از پیکسل ها ذخیره می شود و رنگ هر پیکسل به طور جداگانه ذخیره می شود، از خطوط و منحنی هایی به نام بردار تشکیل شده اند که در آن اطلاعات راجع به رنگ و سایز به صورت ریاضی تعریف می شوند. در این نوع طراحی گروه فلانی اجزای تصویر نهایی را می توان بدون از دست دادن کیفیت، تغییر اندازه داد. این تصاویر مستقل از رزولوشن هستند و شما می‌توانید آنها را بزرگ و کوچک کنید و در هر رزولوشنی بدون از دست دادن جزئیات و وضوح تصویر، آنها را چاپ کنید. برای درک بهتر به نمونه های طراحی شده توجه کنید.

شرایط سفارش:

.

 1.  پوسترها فقط از چهره طراحی می‏شوند و در صورت نیاز به طراحی بدن، جهت هماهنگی و محاسبه هزینه اضافی حتما قبل از ثبت سفارش به ما اطلاع دهید.
 2. در صورت نیاز به طراحی خاص و اضافه شدن المان‏های گرافیکی به کار (مانند تایپوگرافی و …) جهت هماهنگی و محاسبه هزینه اضافی حتما قبل از ثبت سفارش به ما اطلاع دهید.
 3. بهتر است عکس انتخابی به صورت تمام رخ نباشد. بهترین حالت برای طراحی عکس سه رخ (حالتی بین نیم رخ و تمام رخ) است.
 4. عکسهای دارای نورپردازی از یک طرف صورت نتیجه بهتری دارند.
 5. قبل از نهایی کردن سفارش، با مشاهده نمونه کارهای گذشته، از سبک کار (فانتزی یا نزدیک به واقعیت) مطمئن شوید. در غبر این صورت پس از طراحی امکان اصلاح آن وجود ندارد.
 6. عکس ارسالی حتما باید دارای کیفیت مطلوبی باشد. از قبول سفارش با عکس اسکرین‏شات شده از صفحه موبایل معذوریم.
 7. برای ثبت سفارش تنها به ارسال یک عکس اکتفا نکنید و با ارسال چند عکس و مشورت با ما سفارش خود را نهایی کنید.
 8. زبان طراحی کار مانند نمونه ها به صورت لایه لایه بوده اما در صورت درخواست شما می‏توان به صورت مینیمال (برای استفاده در لوگوها) نیز طراحی کرد. لازم به ذکر است، نوع طراحی در هزینه نهایی تاثیر گذار نخواهد بود.
 9. پروسه طراحی نهایتا تا 10 روز کاری به طول می‏انجامد.
 10. طرح نهایی به صورت پوستر، شاسی، پیکسل، تی شرت یا هر حالتی به درخواست شما ارائه خواهد شد. طبیعی است که هزینه پست یا چاپ طرح روی تیشرت، پیکسل و … جداگانه محاسبه خواهد شد.
 11. طرح نهایی بدون هماهنگی به عنوان نمونه کار در شبکه های اجتماعی و سایت گروه هنری فلانی منتشر خواهد شد.مگر اینکه شما خلاف این را درخواست کنید. اما از امانت داری ما در مورد عکس های شخصی خود مطمئن باشید.
timeline_pre_loader

1- ارسال عکس

با توجه به شرایط بالا، عکسهاتون رو به TELEGRAM تلگرام   | WHATSAPP واتساپ   | gmail ایمیل بفرستید.

تا طراح ما مناسبترین عکس را انتخاب کنه.

2- پرداخت هزینه

بعد از هماهنگ شدن با طراح، سفارشتون رو اینجا ثبت کنید و هزینش رو پرداخت کنید.

3- زمان طراحی

تا 10 روز کاری زمان میبره تا طرحتون آماده بشه و براتون با اندازه های استاندارد (بکگراند موبایل، بکگراند کامپیوتر، عکس پروفایل و فایل چاپی) ارسال بشه.

4- چاپ و ارسال

اگه نیاز به چاپ طرحتون روی محصولات ما (مثل تیشرت، هودی و …) رو داشتید میتونید هنگام سفارش انتخاب کنید تا بعد از طراحی براتون چاپ و ارسال شه. چاپ و ارسال 2 الی 5روز کاری زمان میبره.

سفارش طراحی وکتور چهره (چهره بُرداری):

700,000 تومان

700,000 تومان

همچنین میتونیم این طرح رو روی محصولات زیر چاپ کنیم:

 • null

  ارسال به کل ایران

  3 الی 10 روز کاری به دستتون میرسه

 • null

  ارسال رایگان

  برای سفارشات بالای 500ت

 • null

  هدیه

  به همراه کد تخفیف و سرگرمی