طراحی فلت چهره

 1. صفحه اصلی
 2. >
 3. محصولات
 4. >
 5. طراحی
 6. >
 7. طراحی فلت چهره

طراحی فلت چهره یک موضوع جدید و جالب است که در آن تصویر چهره با رویکردی ساده و انتزاعی به شکل آیکونی طراحی می شود. در این سبک طراحی، از طرح های ساده، در رنگ های بدون سایه و با کنتراست بالا استفاده می شود که در آن اجزای صورت مانند چشمان، دهان و … به شکل ساده و انتزاعی و البته شبیه عکس چهره طراحی می شوند. در این سبک طراحی تاکید بر سادگی و مینیمال بودن کل طرح است و طبیعی است که طرح نهایی با چهره کاملا منطبق نخواهد بود اما به راحتی قابل شناسایی است.
در طراحی فلت چهره، سعی می شود تمام قسمت های تصویر به شکل مسطح نمایش داده شود. بنابراین به جای ایجاد عمق با سایه ها در اجزای مختلف صورت، از رنگ ها و شکل ها برای ایجاد حس سه بعدی صورت استفاده شود.
در نظر داشته باشید که طراحی فلت چهره تکنیک ها و استراتژی های خاص خود را دارد که با استفاده از طراحی دستی بر اساس اجزا و تناسبات صورت و سپس ترسیم طرح با نرم افزار های گرافیکی انجام می شود و نتیجه آن حاصل ساعت ها طراحی دستی و کامپیوتری است و نمی توان با یک نرم افزار یا هوش مصنوعی چهره را به یک طرح فلت تبدیل کرد.

شرایط سفارش:

.

 1. پوسترها صرفا از چهره تا نهایتا شانه ها طراحی خواهد شد.
 2. زبان طراحی فلت و مینیمال بوده و از هیچ گونه سایه و گردینت استفاده نخواهد شد.
 3. طرح نهایی ۱۰۰٪ مطابق چهره نخواهد بود بلکه به صورت نمادین، اجزای صورت بازطراحی خواهند شد.اما طرح نهایی حتما شبیه چهره شما و کاملا قابل شناسایی خواهد بود.
 4. چهره شما به صورت تمام رخ و در حالت عادی (نه خندان، نه گریان) طراحی خواهد شد. در صورتی که طرح سه رخ یا ژست خاصی درخواست داشته باشید هزینه طراحی افزایش خواهد یافت.
 5. قبل از نهایی کردن سفارش، با مشاهده نمونه کارهای گذشته، از سبک کار (فانتزی یا نزدیک به واقعیت) مطمئن شوید. در غبر این صورت پس از طراحی امکان اصلاح آن وجود ندارد.
 6. پروسه طراحی نهایتا 10 روز کاری به طول خواهد انجامید.
 7. طرح نهایی به صورت پوستر، شاسی، پیکسل، تی شرت یا هر حالتی به درخواست شما ارائه خواهد شد. طبیعی است که هزینه پست یا چاپ طرح روی تیشرت، پیکسل و … جداگانه محاسبه خواهد شد.
 8. برای سفارش حداقل ۵ عکس در زوایا و حالتهای مختلف (غیر از نیم رخ) + عکس پرسنلی نیاز است. کلیه تصاویر می بایست کاملا واضح و در شرایط نوری مناسب باشد.ضمنا عکسها باید از فاصله مناسب ثبت شده باشند. (نه یک عکس کراپ شده کوچک از فاصله دور در یک عکس دسته جمعی!)
 9. طرح نهایی بدون هماهنگی به عنوان نمونه کار در شبکه های اجتماعی و سایت گروه هنری فلانی منتشر خواهد شد.مگر اینکه شما خلاف این را درخواست کنید. اما از امانت داری ما در مورد عکس های شخصی خود مطمئن باشید.
timeline_pre_loader

1- ارسال عکس

با توجه به شرایط بالا، عکسهاتون رو به TELEGRAM تلگرام   | WHATSAPP واتساپ   | gmail ایمیل بفرستید.

تا طراح ما مناسبترین عکس را انتخاب کنه.

2- پرداخت هزینه

بعد از هماهنگ شدن با طراح، سفارشتون رو اینجا ثبت کنید و هزینش رو پرداخت کنید.

3- زمان طراحی

تا 10 روز کاری زمان میبره تا طرحتون آماده بشه و براتون با اندازه های استاندارد (بکگراند موبایل، بکگراند کامپیوتر، عکس پروفایل و فایل چاپی) ارسال بشه.

4- چاپ و ارسال

اگه نیاز به چاپ طرحتون روی محصولات ما (مثل تیشرت، هودی و …) رو داشتید میتونید هنگام سفارش انتخاب کنید تا بعد از طراحی براتون چاپ و ارسال شه. چاپ و ارسال 2 الی 5روز کاری زمان میبره.

سفارش طراحی فلت چهره:

700,000 تومان

700,000 تومان

همچنین میتونیم این طرح رو روی محصولات زیر چاپ کنیم:

 • null

  ارسال به کل ایران

  3 الی 10 روز کاری به دستتون میرسه

 • null

  ارسال رایگان

  برای سفارشات بالای 500ت

 • null

  هدیه

  به همراه کد تخفیف و سرگرمی