طراحی نقاشی دیجیتال

 1. صفحه اصلی
 2. >
 3. محصولات
 4. >
 5. طراحی
 6. >
 7. طراحی نقاشی دیجیتال

نقاشی دیجیتال (digital painting) به عنوان یک کار هنری، تکنیک های متنوع و نامحدودی دارد. یکی از این روش ها، شبیه سازی طراحی (سیاه قلم) است که توسط گروه هنری فلانی انجام می شود. در این روش، چهره فرد دقیقا مشابه استفاده از کاغذ و قلم واقعی، با کامپیوتر ترسیم می شود. اثر نهایی علاوه بر قابلیت استفاده در کامپیوتر، می تواند به عنوان یک یادگاری یا هدیه روی شاسی، تیشرت و … چاپ شود.

شرایط سفارش:

.

 

 1. نقاشی ها بر خلاف تصاویر برداری، دارای اندازه محدود هستند. قبل از سفارش حتما اندازه کار (نهایتا تا سایز ۳۰ در ۴۰ سانتی متر) را مشخص کنید.
 2. در این روش محدودیتی بر روی زاویه‌ی چهره ، حالت چهره (گریان، خندان و…) وجود ندارد.
 3. این نوع طراحی در دو نوع واقعی و تلفیقی انجام می شود. قبل از سفارش حتما نمونه کارها را ببینید و درباره سبک طراحی با ما مشورت کنید.
 4. عکس ارسالی باید حتما دارای کیفیت مطلوب باشد. از قبول سفارش با عکس اسکرین شات از صفحه موبایل معذوریم.
 5. برای ثبت سفارش تنها به ارسال یک عکس اکتفا نکنید و با ارسال چند عکس و مشورت با ما سفارش خود را نهایی کنید. (در تلگرام ، واتساپ یا ایمیل)
 6. با توجه به دیجیتالی بودن پروسه، طراحی به صورت کاملا دقیق منطبق بر چهره شما انجام خواهد شد.
 7. با توجه به محدودیت های ذکر شده این روش، توجه داشته باشید که طرح نهایی به هیچ وجه قابلیت اصلاح ندارد. بنابراین قبل از نهایی شدن سفارش از سبک و ابعاد کار مطمئن شوید.
 8. پروسه طراحی نهایتا تا 10 روز کاری به طول می‏‌انجامد.
 9. طرح نهایی به صورت پوستر، شاسی، پیکسل، تی شرت یا هر حالتی به درخواست شما ارائه خواهد شد. طبیعی است که هزینه پست یا چاپ طرح روی تیشرت، شاسی ، بلوز ، هودی و فندک جداگانه محاسبه خواهد شد.
 10. طرح نهایی بدون هماهنگی به عنوان نمونه کار در شبکه های اجتماعی و سایت گروه هنری فلانی منتشر خواهد شد.مگر اینکه شما خلاف این را درخواست کنید. اما از امانت داری ما در مورد عکس های شخصی خود مطمئن باشید.
timeline_pre_loader

1- ارسال عکس

با توجه به شرایط بالا، عکسهاتون رو به TELEGRAM تلگرام   | WHATSAPP واتساپ   | gmail ایمیل بفرستید.

تا طراح ما مناسبترین عکس را انتخاب کنه.

2- پرداخت هزینه

بعد از هماهنگ شدن با طراح، سفارشتون رو اینجا ثبت کنید و هزینش رو پرداخت کنید.

3- زمان طراحی

تا 10 روز کاری زمان میبره تا طرحتون آماده بشه و براتون با اندازه های استاندارد (بکگراند موبایل، بکگراند کامپیوتر، عکس پروفایل و فایل چاپی) ارسال بشه.

4- چاپ و ارسال

اگه نیاز به چاپ طرحتون روی محصولات ما (مثل تیشرت، هودی و …) رو داشتید میتونید هنگام سفارش انتخاب کنید تا بعد از طراحی براتون چاپ و ارسال شه. چاپ و ارسال 2 الی 5روز کاری زمان میبره.

سفارش طراحی نقاشی دیجیتال:

700,000 تومان

700,000 تومان

همچنین میتونیم این طرح رو روی محصولات زیر چاپ کنیم:

 • null

  ارسال به کل ایران

  3 الی 10 روز کاری به دستتون میرسه

 • null

  ارسال رایگان

  برای سفارشات بالای 500ت

 • null

  هدیه

  به همراه کد تخفیف و سرگرمی